Aferdita tregon te pasmet

Kengetarja dhe modelja Aferdita Dreshaj, duket se eshte e kenaqur me linjat e saja trupore.

Dreshaj ne rrjetin social Twitter ka postuar nje fotografi, ku shihet vetem nga mbrapa, çka na bene te kuptojme se ajo eshte e kenaqur me te pasmet e saja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *