Një dhuratë për Shën Valentinin (FOTO)

Lenovo prezanton smartphone-in e saj A628T te rangut temesem në Kinë. Me produktin e tij më të ri, kompania synon të tërheqe audiencë të rinjsh gjatë uljeve te cmimeve ne diten e Shen Valentinit.

Lenovo A628T ka një ekran 5-inch me një rezolucion të 854 x 480 pixels.Smartphone është mundësuar nga një procesor quad-core Mediatek MT6582M së bashku me 512 MB RAM. Specifikime të tjera per hardware përfshijnë një aparat 5 megapixel te pasem me LED flash, 2 megapixel ne pjesen e perparme dhe 4 GB memorie të brendshme me aftësinë për ta zgjeruar atë me anë të microSD card. Smartphone i rangut te mesem ka dual-SIM dhe Android 4.2 Jelly Bean .
[image]94991 94990 94989

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *